Kariera

Instytut Farmaceutyczny w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA INŻYNIERYJNO-TECHNICZNY

Miejsce pracy: Zakład Analityki Badawczej Pracownia Chromatografii Cieczowej i Elektroforezy Kapilarnej

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne ;
- Obsługa aparatury kontrolno-pomiarowej w tym: chromatografu cieczowego;
- Wiedza w zakresie metod analitycznych stosowanych w farmacji, w szczególności dotycząca technik rozdzielania ;

Umiejetnosci:
- Opracowywanie metod chromatograficznych wraz z ich walidacją (API);
- Prowadzenie dokumentacji analitycznej oraz jej archiwizacja zgodnie z zasadami zawartymi w procedurach i instrukcjach;
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z fachową literaturą;
- Znajomość pakietu MS Office ;
- Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia ;
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ;
- Mile widziana znajomość zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP)

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju naukowego;
- Ciekawą pracę przy projektach badawczych w zakładzie badawczym;
- Zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu na podstawie umowy o pracę;
- Pakiet medyczny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie drogą elektroniczną swojej aplikacji zawierającej CV, list motywacyjny na adres: j.zagrodzka@ifarm.eu

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instytut Farmaceutyczny z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”..

Informujemy, że Administratorem danych jest Instytut Farmaceutyczny z siedzibą w Warszawie przy ul. Rydygiera 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne..

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Specjalność: analiza instrumentalna

Miejsce pracy: Zakład Analityki Badawczej - Pracownia Badań Strukturalnych i Analizy Instrumentalnej

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne;
- Znajomość instrumentalnych i klasycznych technik analitycznych (miareczkowanie potencjometryczne, UV-VIS, IR, i in.).;
- Wiedza w zakresie metod analitycznych stosowanych w farmacji;

- Przeprowadzanie analiz ilościowych i jakościowych substancji farmaceutycznych.;
- Opracowywanie metod analitycznych wraz z ich walidacją;
- Interpretacja wyników przeprowadzonych badań;
- Mile widziana znajomość zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP);
- Preferowana komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mówienie, rozumienie, czytanie, pisanie);
- Znajomość pakietu MS Office;
- Zdolności do analitycznego myślenia;
- Kreatywność, umiejętność pracy w zespole;
- Staranność, dokładność, samodzielność;
- Terminowość i skrupulatność.

Oferujemy:
- Pakiet medyczny ;
- Przyjazną atmosferę pracy, zaangażowany zespół pracowników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie drogą elektroniczną swojej aplikacji zawierającej CV, list motywacyjny i referencje na adres: : j.zagrodzka@ifarm.eu

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instytut Farmaceutyczny z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”..

Informujemy, że Administratorem danych jest Instytut Farmaceutyczny z siedzibą w Warszawie przy ul. Rydygiera 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. .

SPECJALISTA INŻYNIERYJNO-TECHNICZNY/TECHNOLOG

Specjalność: CHEMIK - SYNTETYK

Miejsce pracy: Zakład Minisyntez

Wymagania:
- wykształcenie chemiczne (preferowane wyższe),;
- doświadczenie w pracy syntetycznej w 100 L reaktorach (mile widziane),;
-znajomość języka angielskiego poziom B2 minimum ;
-znajomość pakietów: MS Windows, Office, edytor równań chemicznych (np. ChemDraw) ;
-umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w pracy laboratoryjnej (synteza organiczna) ;
-zaangażowanie w wykonywaną pracę (efektywność pracy) ;
umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, komunikatywność ;
. - wymagane doświadczenie zawodowe - minimum 1rok pracy w syntezie organicznej (warunek konieczny)

Zakres obowiązków:
- prowadzenie wieloetapowych syntez farmaceutycznych substancji aktywnych (API),;
- praca zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP),;
- tworzenie dokumentacji zgodnej z wymogami GMP (raporty szarżowe, instrukcje technologiczne,walidacje procesów, kwalifikacje urządzeń, itp.). ;

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia, elastyczny czas pracy;
- ciekawą i rozwojową pracę w jednostce badawczo-naukowej o dużym zapleczu badawczym i wieloletniej tradycji,;
- możliwość ciągłego ponoszenia swoich kwalifikacji i współpracy z wyróżniającymi się w swej dziedzinie specjalistami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie drogą elektroniczną swojej aplikacji zawierającej CV, list motywacyjny i referencje na adres: : minisyntezy@ifarm.eu